چند خبر ...

* کارشناس رشته مهندسی صنایع عوض شد.

من که دیگه خسته شدم از بس که گفتم ؛ کارشناس رشته مهندسی صنایع عوض شد. اما ...

کارشناس رشته مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور اهواز باز هم عوض شد تا در ۴۰ روز اخیر این چهارمین کارشناس رشته ای باشد که مدیریت این رشته را بر عهده می گیرد و دانشگاه پیام نور  به رکوردی جالب در این زمینه دست پیدا کند.

آقای یزدانی مسئول روابط عمومی دانشگاه جامع پیام نور خوزستان با حفظ سمت قبلی کارشناس جدید رشته مهندسی صنایع شدند.

ایشان جزء آن دسته از مسئولین دانشگاه می باشند که تعامل خوبی با دانشجویان دارند. از این روست که با توجه به سوابقشان، برای ایشان، در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم که از پس مسئولیت جدیدشان به خوبی بر بیایند.

** درس نقشه کشی عمومی (۱) در این ترم ارائه نمی شود.

پس از تلاش های پیگیر مسئولین دانشگاه و اعضای انجمن مهندسی صنایع سرانجام ، بدلیل وجود بعضی از مشکلات قانع کننده ، تصمیم بر آن شد که این درس در این ترم ارایه نشود. لازم به ذکر است که اعضای انجمن از معاونت آموزشی دانشگاه جامع پیام نور خوزستان جناب آقای دکتر شریفی این قول را گرفته اند که برای ترم آینده ، درس نقشه کشی عمومی (۱) در محیط فعلی دانشگاه به دانشجویان متقاضی ارائه شود .

از این رو به هم رشته ای هایمان توصیه می کنیم که در زمان حذف و اضافه که از ۵/۸/۸۶ شروع شده است و تا ۱۰/۸/۸۶ ادمه دارد اقدام به حذف این درس کنند و درس جدیدی را بجای آن بگیرند.

*** مسئول دانشکده فنی - مهندسی پیام نور اهواز تعیین شد. 

بعد از تفکیک دانشگاه پیام نور اهواز به ۳ دانشکده علوم انسانی و کشاورزی و فنی - مهندسی وعلوم پایه ، آقای دکتر سلیمانی رئیس دانشکده فنی - مهندسی و علوم پایه دانشگاه پیام نور اهواز شدند .

/ 5 نظر / 8 بازدید
دانشجوی صنايع

سلام.ممنون از زحمتی که می کشيد. راستی چرا توی سایت پیام نور همه ی رشته ها هستد الا صنایع؟ هرچی دنبال منابع و مولف ها گشتم چیزی ندیدم.مشکل از کجاست؟ چشمای من یا سایت؟

30Panel.com | Persian Free File Hosting

اولین و بزرگترین سرویس آپلود فایل در ایران عضویت رایگان 100 مگابایت فضای رایگان 1000 مگابایت پهنای باند با پانل مدیریت اختصاصی

يه دانشجوی صنايع ديگه

اگه توی سايت پیام نور خوب بگردی پيدا می کنی. نه چشمات مشکل داره نه سايت. احتمالا حواست جمع نبوده رفيق. اينم چيزيه که برای همه ممکنه پيش بياد.

امپراطور

سالی که نکوست از بهارش پيداستاز قرار معلوم رشته صنايع شده ؟؟؟؟ آزمايشگاهی.فعلا که دارن همه ی گزينه هاشونو روی اين رشته امتحان ميکنن .تا چی پيش بياد خدا عالمه